Skocz do:Główna zawartość:

O mnie

Kto:Mariusz Maroszek
Pseudo:Tim
Skąd:Rybnik
Co go kręci:podróże małe i duże, architektura, design
Co ogląda:Top Gear
Co czyta:Focus i czasem jakaś książka
Co chciałby mieć:Lotus Exige i domek w Chorwacji

Kim jestem?
Osobą, która ciałem żyje w Rybniku, a duszą w Londynie, który uważa za kulturalną stolicę świata.

Pasje
Do mych pasji z pewnością można zaliczyć podróże, które realizuję na miarę swoich aktualnych możliwości czasowych oraz finansowych. Podziwianie wytworów przyrody na łonie natury czy wspaniałej architektury oraz designu, wytworów rąk ludzkich, również zaliczam do swych pasji.
Pasjami związanymi bezpośrednio z moim życiem zawodowym są grafika oraz animacje komputerowe, które również w wolnych chwilach staram się popełniać. Oczywiście na miarę swoich aktualnych możliwości czasowych... ;)

O stronie słów kilka...
Niegdyś tworzeniu strony przyświecała idea stworzenia miejsca, gdzie młodzi webmasterzy znaleźliby porady dotyczące tworzenia i kodowania serwisów, jednak po dokładniejszych oględzinach zasobów światowej pajęczyny zaniechałem tego pomysłu zdając sobie sprawę z tego, że są inni i lepsi w tym temacie odemnie. Dlatego pomysł ewoluował w kierunku serwisu, gdzie mam nadzieję znajdziecie ciekawe pomysły i propozycje na spędzanie wolnego czasu nie przed ekranem monitora, a na świeżym powietrzu. Podobno podróże kształcą i mam nadzieję, że będę mógł w Was zaszczepić nieco tej wiedzy :)
Wiem, że takie serwisy też już są, ale jak wiadomo gusta bywają różne i co człowiek, to opinia. Na tej stronie możecie poznać moją.